Aldatmaca

ALDATMACA

Aldatmaca

 

ALDATMACA

Hiçbir şey göründüğü gibi değildir hayatta. Dışı yaldızlı yaşamların parıltısını kazıdığınızda karşınıza çıkan karaltının çirkinliği ya da kararmış, is pas içindeki bir hayatın tozu alındığında altından çıkan cevherin ihtişamı karşısında, gördüklerinize siz bile inanamazsınız çoğu zaman.

Tüm bu şaşırtmacanın içinde yaşanan hayatların tam da bizi aldatan görüntüsüne kapılmışken, kendimizi içinde bulduğumuz gerçeklik aslında ne kadar gerçektir düşündünüz mü hiç?

Oysa aşk kuşku tanımaz! Mücadele ister, emek ister, yürek ister… Aşkın ne öncesi vardır ne de sonrası… Aşk ya vardır ya da yoktur!

Aşkı için mücadele eden bir kadının aslında neye ve kime karşı mücadele ettiğini bilmeden verdiği savaşın hikâyesidir ALDATMACA. Basit bir aşk hikâyesinden öte; sevgiyi, şiddeti, aşkı, kıskançlığı, bağlılığı, güveni, güvensizliği gölgeleyen kuşkunun karanlığından çıkış yolu arayan bir kadının hayata karşı dik duruşuna, başkaldırısına ve azimle verdiği savaşa tanık olacağınız sürükleyici bir roman.

Muhteşem bir aşk hikâyesinin ardından kriminal bir olaya dönüşen, inanılmaz bir ajan hikâyesiyle heyecanı hep dorukta tutan bu romanda psikolojik olarak yaşayacağınız huzursuz bir gerilime hazır olun!

Psikolojik, kriminal ve bir o kadar duygusal… 

Hümeyra Kaya’nın kaleminden İstanbul-Stuttgart-Frankfurt-Paris ekseninde olağanüstü sürükleyici bir roman…

Basılı Kitap Satın Al  

E-Kitap Satın Al  

  • Yayın Tarihi:24.05.2013
  • ISBN:9786055394592
  • Sayfa Sayısı:352
  • Boyut:13.5 x 21 cm
Paylaşın herkes okusun ;