Ana Sayfa

yeni

Yeni Kitap

Çıplak

Ruhunu, kendisi gibi bir zamanlar Karadeniz’de yaşadıklarına inandığı Amazon Kadınlarından alan ve Karadeniz’in hırçın, gelgitli, serin sularında arındıran Başkomiser Şimal Poyraz’ın yolu, köklerini Karadeniz’de aramaya gelen Cabbar Başkomiserle, 530 rakımlı Boztepe’de çıplak bulunan bir cesedin başında kesişir. Bu olay, Şimal Başkomiser için onun her zaman çözdüğü cinayetlerin ötesinde, meslek hayatında vereceği kararlar itibariyle, karşılaşabileceği en zor olaylardan biri olacaktır. Bu polisiye romanı nefes nefese okuyacaksınız.


İNCELE & SATIN AL


Hümeyra Kaya

Hümeyra Kaya ilk romanını 2012 yılında Almanya’da kaleme alarak Sera Hatun /Sürgün Prenses adıyla yayınlamıştır. Çocukluğundan itibaren yaşadığı Avrupa kentlerinin sosyal, kültürel, tarihi öğeleriyle; Türk, kültür, sanat ve edebiyatının izlerini eserlerine ustalıkla yedirerek işlemesi, onun kitaplarının en belirgin özelliğidir. Aşk, biyografi, macera türlerinde yazdığı romanlarda inceden inceye barındırdığı polisiye unsurları son romanlarında öne çıkarmıştır. Yazar Hümeyra Kaya, edebi çalışmalarını sürdürmekte ve yeni romanlarını yazmaya devam etmektedir.


DETAY


Facebook


Twitter


Instagram


Youtube

Son Yazılan

BİHTER

Kısa bir süre önce dijital bir platformda vizyona giren BİHTER filmini izledim. Film bitince, şöyle durdum bir düşündüm “ŞİMDİ NE İZLEDİM BEN?” dedim kendi kendime. Buyurun aklımdan geçenler…

Devamını OkuyunTüm Köşe Yazıları

Partnerlerimiz
kitapyurdu-logo
google-bookpng
k-medya-logo-s-1-e1681036606820
k-logo-2
Amazon_Kindle_logo.svg-300x66
kobo

Polisiye Serisi

POLİSİYE SEVENLERE…

Aklı ve zekası kadar, bünyesinde barındırdığı tüm tezat duyguları ve anaç tavırları ile de emniyetteki en soğuk bölüme, Cinayet Büro’ya yeni bir ruh ve kimlik kazandırmış iki kadın başkomiser ve diğer güçlü emniyet mensubu karakterlerle tanışın.


TÜM KİTAPLAR

Çıplak Roman ön Kapak
Yedi Kapak Çalışma 41

E-Kitaplar

Aşk, macera, aksiyon, heyecan…


TÜM KİTAPLAR


Two Short Detective Stories multi cover

English Edition

TWO SHORT DETECTIVE STORIES

STALKER

You don’t have to be James Bond to be a spy anymore. Many technological devices that we use at our disposal contain spyware that can show all the information about us in our homes, in our pockets and in our vehicles. Today, we’re not talking about “stalkers” who innocently follow you on your social media. These are obsessive, psychologically disturbed people who take things to the level of perversion. What happened to Claire is a story that can happen to any woman today. A young girl who is trying to save her life innocently, and will live unaware of the terrible plan behind her. It’s an emotional yet suspenseful story that draws you in towards the terrifying ending.

ABRACADABRA

Is it the sleight or the quickness of the tongue that counts as cunningness? Who wants to crack the door to a mysterious world and walk through the hidden halls with the famous illusionist Edi? A criminal short story full of adventure and thrill, you will be swept away from a magical world to the reality. You will be the prisoners of your own curiosity!


BUY NOW

google-bookpng
Amazon_Kindle_logo.svg-300x66
kobo