Modern Zamanlar Dervişi-Askıda Terapi Var

MODERN ZAMANLAR DERVİŞİ

 

Modern zamanlar dervişi olarak da bilinen Kerem’in, mistik-psikolojik terapilerini ASKIDA TERAPİ VAR uygulamasıyla ihtiyacı olan herkese sunması değildi elbet onu farklı kılan.

Kerem’in, Mevla’nın izinde yazılan kaderine, Ateşbaz Dede’den Rüya Dede’ye ve Şeyhi eşliğinde sürüp giden seyr-i sülukuna;  hayatı ve aşkı sorgulayan Sedef’ten, mobbinge maruz kalıp da bunu kimseye söyleyemeyen nice insanımızdan biri olan güzeller güzeli Ela’ya ve onun gözü pek gazeteci nişanlısı Bartu’ya eşlik edeceksiniz bu romanda.

Ankara’nın arka sokaklarından İstanbul’a uzanan oto hırsızlık çetesinin izini süren Bartu ve Ankara Emniyeti’nin yollarının kesiştiği noktada, biraz psikolojik, biraz mistik, biraz duygusal ve biraz da polisiye kurgusuyla manevi ve maddi dünyalar arasında mekik dokuyacağınız sürükleyici hayat hikâyelerini,  roman kahramanları ile birlikte soluk soluğa yaşayacaksınız.

Modern Zamanlar Dervişi, yazarın, edebi bir dil ile günlük konuşma üslubunu, maddi ve manevi âlemler arasındaki gel gitlere paralel olarak değişken kullandığı tavrı; okuyucunun sıkılmadan bir solukta okuyacağı ve herkesin kendinden bir parça bulacağı Mevlana Celaleddin-i Rumi’nin öğretileriyle zenginleşmiştir.

 

 

Yayın Tarihi 2020-04-10
ISBN 9786257084864
Sayfa Sayısı 332
Boyut 13 x 19.5 cm

Paylaşın herkes okusun ;