Sürgün Prenses-Sera Hatun

SÜRGÜN PRENSES – Sera Hatun

Sürgün Prenses-Sera Hatun
SÜRGÜN PRENSES

       (Arsız bir rüzgârın önüne takılıverip bir sürgün misali oradan oraya sürüklenirken, geçen günlerin akıveren ritmine, “Dur!” diyemezsiniz . Belki tüm bu yaşadıklarımız, hayatın içinde olması gereken doğal bir süreç gibi görünür gözümüze , belki de hazmedemediğimiz için bu doğal süreci, kaygılanırız içimizde. Ama nasıl olursa olsun, kimi zaman o kadar çok şey sığar ki kısacık ömürlere, yazılsa, destan olur… Kimi zaman da asırlar kadar uzun gelir hayat, hiçbir şey yaşayamamış sığ gönüllere…)

      Bu romanda, hayata anlam katan sevginin, insan ruhunda yıkanıp kutsanışına ve gerçek sevginin nelere kadir olduğuna tanık olacak; siz de Sera Hatun’un fırtınalı yaşantısında duygusal bir sağanağa yakalanacaksınız. Yıllarca demlenen aşkın, yüreklerde nasıl yüceldiğini okurken yaşananlara siz bile inanamayacaksınız.
Dersim olayları ile başlayan, bitip tükenmek bilmeyen bir kalp çarpıntısıyla şehir şehir dolaşan, kıta değiştirip Avrupa’ya ulaşan ve postmodern kalıplara dökülüp “Bu kadar da olmaz!” dedirten bir sadakat ve bağlılık hikâyesi.
      Kabına sığamayan, tüm ruhu ve benliği ile yaşadıkları karşısında ezilmek yerine devleşen bir kadın ve geleneksel toplum kurallarına kurban edilen bir aşkın yüreğinize işleyen macerası.
      Duygularınıza, dört mevsimi bir arada yaşatacak olan bu romanla aşk dolu bir maceraya hazır olun.

 

 

Paylaşın herkes okusun ;

14 Yorum

  • SEVTAP

   Kitabı kitapçıda gördüm güzeldir diye tahmin ettim ,iyiki almışım çok güzel harika yüreginize kaleminize saglık teşekkürler.

 • kelebegim90

  kitabı kitapçıda dolaşırken gördüm ve garip şekilde içimde alma isteği uyandı iyi ki almışım çok beğendim tavsiye ederim

 • ırmaklar

  Başta biraz sıkıcı geldi ama daha sonra elimden düşmedi.Sera’nın aşkına kavuşamaması beni üzdü.Herkese tavsiye ediyorum.Bir kadının ayakta duruş hikayesi….Aşkın yaşı yoktur….

 • Fatih Orhan

  Kitabı okumaya başladığınız ilk sayfadan itibaren sizi heyacanlı bir maceraya doğru sürüklemeye başlayan acaba ne oldu merakıyla sayfaları hiç sıkılmadan zevkle okuyacağınız dili, anlatımı, kurgusu çok güzel bir çalışma bir an olsun yaşamakta olduğunuz anı dağıtmak için okunabilecek güzel bir eser…

 • Nevzat Ayhan

  Kitabinizi bir solukda zevk ve merakla okudum.
  Keyif aldim.
  Karakterler hala gözümün önünde…
  Finalde oldukca sasirticiydi.

  Bir sonraki romaninizi bekliyoruz.

  sevgi ve saygilar,

 • Kadir FAZLA

  Bu kitabı okurken, olaylar sanki çok yakınımdaymış gibi geldi. Ben de karakterler arasında dolaşıp durdum. Severek okudum; bitim bölümüne çok üzüldüm…
  Eğitimci yazarımızın yeni eserlerini bekliyorum. Selamlar…

 • eyice

  sera hatunu şimdi bitirrdim…uzun uzun yaşanan bu derin aşkı düşünürken yorum yapmak istedim…herkesin bu aşk hikayesinden haberdar olmasını ve okumasını istedim..çok beğendimm yazarın kalemine sağlık…acaba devamı varmı bu kitabın, sevgiyle…

 • nurgül

  Bir kadının yüreğinin derinliklerinde vazgeçemediği aşkının yıllara dayanan hazin hikayesii…kendi hayatınızdan da bir şeyler bulacağınız bir kitap mutlaka okumanızı tavsiye ediyorum…kitabıı bitirdimm fakat acaba devamı çıkarmıı diye düşündüm bir süre… sera hatunun hikayesi yüreğinize işliyor ve şu an ne durumda ve ne yapıyor acaba diye hala merak ediyorsunuz o kadar etkileyici yazarın kalemine sağlık anlatımı süperr olmuş…YAZARINA SEVGİYLE DİYORUM

 • aynur_gorgu

  çok güzelll çok derin bir hikayee herkesee tavsiye ediyorum…bayıldımmm sera hatunun hikayesinee ama yazarıdaa müthiş kurgulamış anlatmış tabiii….

 • alpagulin

  Arkadaş tavsiyesiyle aldım elimden bırakamadım gerçekten çok hoş bir kitap, uzun zamandır böyle güzel bir kitap okumamştım.yazarına başarılarının devamını diliyorum.ikinci kitabını merakla bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir