Sürgün Prenses-Sera Hatun

SÜRGÜN PRENSES

 

Sürgün Prenses-Sera Hatun

 

SÜRGÜN PRENSES – Sera Hatun

      Arsız bir rüzgârın önüne takılıverip bir sürgün misali oradan oraya sürüklenirken, geçen günlerin akıveren ritmine, “Dur!” diyemezsiniz . Belki tüm bu yaşadıklarımız, hayatın içinde olması gereken doğal bir süreç gibi görünür gözümüze , belki de hazmedemediğimiz için bu doğal süreci, kaygılanırız içimizde. Ama nasıl olursa olsun, kimi zaman o kadar çok şey sığar ki kısacık ömürlere, yazılsa, destan olur… Kimi zaman da asırlar kadar uzun gelir hayat, hiçbir şey yaşayamamış sığ gönüllere…
      Bu romanda, hayata anlam katan sevginin, insan ruhunda yıkanıp kutsanışına ve gerçek sevginin nelere kadir olduğuna tanık olacak; siz de Sera Hatun’un fırtınalı yaşantısında duygusal bir sağanağa yakalanacaksınız. Yıllarca demlenen aşkın, yüreklerde nasıl yüceldiğini okurken yaşananlara siz bile inanamayacaksınız.
Dersim olayları ile başlayan, bitip tükenmek bilmeyen bir kalp çarpıntısıyla şehir şehir dolaşan, kıta değiştirip Avrupa’ya ulaşan ve postmodern kalıplara dökülüp “Bu kadar da olmaz!” dedirten bir sadakat ve bağlılık hikâyesi.
     Kabına sığamayan, tüm ruhu ve benliği ile yaşadıkları karşısında ezilmek yerine devleşen bir kadın ve geleneksel toplum kurallarına kurban edilen bir aşkın yüreğinize işleyen macerası.
     Duygularınıza, dört mevsimi bir arada yaşatacak olan bu romanla aşk dolu bir maceraya hazır olun

Basılı Kitap Satın Al

E-Kitap Satın Al  

Yayın Tarihi: 11.05.2020 (Yeni Baskı)
ISBN: 9786257892339
Sayfa Sayısı: 241
Boyut: 13 x 19.5 cm

Paylaşın herkes okusun ;