Yedi,polisiye,kitap,roman,Cabbar Başkomiser

YEDİ

YEDİ, Başkomiser Janset Cebbar’ın siz değerli okuyucularıyla buluştuğu ilk macera.

Roman, yedi sayısının gizemi üzerine kurgulanmış cinayetlerin mercek altına alındığı örgüsüyle polisiye severlere kucak açarken, bize, yaşanan hayatları bir kadın cinayet büro amirinin gözünden izletecek. Bu, aynı zamanda erkek egemen toplumlara kadın gözlüğüyle bakmanın hassasiyetini ve ciddiyetini derinden hissettirecek.

“KADINA ŞİDDETE HAYIR.” Sloganı ile yola çıkan ve kadın cinayetlerine dikkat çeken bu polisiye macera romanın özeti kısaca şöyle;

Ankara Emniyet Müdürlüğü, Cinayet Büro Başkomiseri Janset Cebbar, namıdiğer Cabbar Başkomiser, biricik aşkı psikolog Can Ozan ve çocukluk arkadaşı, dostu Kayahan Koç.

Esrarengiz bir şekilde ölen/öldürülen kadınların katilini bulmak için Türkiye’de şehir şehir dolaşılan hatta Almanya’ya kadar uzanan macera dolu bir kovalamaca. Kadın cinayetleri ve ardındaki sır. Çağlar boyu, farklı kültürlerde, farklı medeniyetlerde, farklı milletlerde ve farklı dillerde gizemini hep koruyan “7” sayısı.

Okurken her sayfasını soluksuz çevireceğiniz sır, merak ve entrika kokan sürükleyici bir polisiye roman. Cabbar Başkomiserle çıkacağınız ilk ama son olmayacak bir yolculuğun ilk kitabı!

 

 

 

 

 

  • Yayın Tarihi:       01.06.2020
  • ISBN:     9786257114851
  • Sayfa Sayısı:       272
  • Boyut:  13 x 19.5 cm
Paylaşın herkes okusun ;